PROFIN Księgowość Białystok, szybko rozwijającym się biurem rachunkowym w pełni zorientowanym na potrzeby naszych Klientów. Wiemy jak cenny jest Państwa czas, dlatego działamy w sposób jak najmniej angażujący i odrywający od spraw biznesowych. Dla każdego przygotowujemy indywidualną, szytą na miarę, ofertę, która jest zoptymalizowana pod kątem zarówno specyficznych potrzeb naszych Klientów jak i obowiązujących wymagań prawnych. Dzięki stałemu dostępowi do najnowszych publikacji księgowych, kadrowo-płacowych zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę. Udzielamy zawsze wyczerpujących i aktualnych, odpowiedzi na pojawiające się pytania lub wątpliwości .

Zaufanie naszych klientów zdobyte przez te lata jest dla nas wielką nobilitacją i motywacją do ciągłego podnoszenia naszej wiedzy i kwalifikacji, bowiem to nam poświęcą oni nie tylko finanse swojej firmy, ale także wiele tajemnic biznesowych. Dzięki zadowoleniu zleceniodawców możemy nadal rozwijać nasze biuro rachunkowe, doskonalić nasze umiejętności i wdrażać nowe, lepsze rozwiązanie.

Świadczymy usługi księgowo-podatkowe dla różnych podmiotów. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Załatwiamy formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności gospodarczej.

Udzielamy porad klientom indywidualnym, oferujemy pomoc w zakresie przygotowywania rocznych deklaracji podatkowych (PIT-ów).